SLEDUJTE NÁS

NA FACEBOOKU!

 

 

Paličky Elán

 

 SAMOLEPKA ELÁN - NOVINKA

 

 

 

 

 

 

 

Obchodní podmínky

 

 

Všechny uvedené ceny v našem e - shopu jsou včetně DPH 20%

 

Ochrana osobních dat
Osobní data zákazníků jsou uchovávána v souladu s platnými zákony Slovenské republiky. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Zakoupením zboží dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.Osobní data, která kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro potřebu naši a nebudou poskytnuta jiným subjektům. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný k bezproblémovému doručení zboží.

 

Kontrola zásilky
Při převzetí zásilky je kupujícímu doporučeno překontrolovat stav zásilky.

 

Právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy
Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky nazpět a my vám dle vašeho výběru vrátíme peníze nebo vyměníme zboží za jiné.

V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody.
Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

 

Platba kartou není v našem shopu možná.

 

Vrácení peněz
Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Dle přání kupujícího mu budou peníze vráceny poštovní poukázkou (Slovenská republika) nebo na bankovní účet (Slovenská republika a ostatní)

 

Záruční doba
Pro kupujícího spotřebitele je záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší. Záruka přesahující 24 měsíců a její podmínky jsou vyznačeny na záručním listě.

Reklamace se nevztahuje na zboží mechanicky poškozené zákazníkem a poškozené vlastní vinou zákazníka.

 

Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.